Biomaterská kašička bio obchod

Biomaterská kašička Nástroje Zdravia 60 kapsúl

Dokonalý kokteil živín. Podporuje imunitu.

BIOMATKAS

Cena: 14.90  9.30 EUR s DPH

Informácie o produkte

Dokonalý kokteil živín. Podporuje imunitu.

Materská kašička je včelí produkt určený na výživu lariev a včelích matiek. Je bohatá na vitamíny, zvlášť skupiny B ( B1, B2, B3, B5, B6, B8, B12, a ďalej A, C a E ), minerály ( železo, draslík, vápnik, chróm, mangán, zinok, meď ), esenciálne aminokyseliny, nukleové kyseliny a ďalšie látky.

Materská kašička, čiže látka, ktorú vytvárajú včely vo svojich hltanových žľazách, je skvelou ukážkou toho, čo dokáže dokonalá výživa. Zo zárodkov, ktoré sú touto 'superpotravou' kŕmené len prvé tri dni života, sa vyvinú drobné robotnice, ktoré žijú len pár týždňov. Zato geneticky úplne totožná včelia kráľovná, ktorá materskú kašičku konzumuje po celý život, dorastá dvojnásobnej veľkosti, dožíva sa až piatich rokov a každý deň znesie cez 2000 vajíčok.

Dokonalý kokteil živín
Materská kašička obsahuje množstvo nevyhnutných živín : vitamíny A, C, D, B1, B3, B5, B6, B7, B8 a B12, železo, draslík, chróm, mangán, 20 aminokyselín alebo kyselinu nukleovú, ktorá podporuje bunkovú regeneráciu.

Materská kašička sa neodporúča užívať dlhodobo, ale skôr ako intenzívna kúra 1 - 2x ročne. Je nevhodná pre tehotné ženy a osoby alergické na včelie produkty. U vážnejších zdravotných problémov konzultujte jej použitie s lekárom.

Krajina pôvodu: Francúzsko

Značka: Nástroje zdravia

Zloženie

Včelia materská kašička a peľ (produkt ekologického poľnohospodárstva) lyofilizovaná forma, rastlinné kapsule (hydroxypropylmethyl celulóza).
Množstvo účinnej látky v jednej kapsli: 200 mg včelia materská kašička, 100 mg včelí peľ.

Doporučené dávkovanie

1 kapsula 2x denne

Materská kašička sa neodporúča užívať dlhodobo, ale skôr ako intenzívna kúra 1-2x ročne. Je nevhodná pre tehotné ženy a osoby alergické na včelie produkty. Pri vážnejších zdravotných problémov konzultujte jej použitie s lekárom.

Bude poštovné zdarma?

Pri nákupe tovaru od tohto dodávateľa v hodnote nad  50.00 € poštovné NEPLATÍTE!

hore