Nimbová kozmetika bio obchod

Nimbové telové mlieko Thera Neem 240ml

Vhodné pre citlivú, svrbiacu a problematickú pokožku, napr. pri výskyte ekzému, psoriázy, akné a iných kožných ochorení.

NIMBA-TMLIEKO

Cena: 17.20 EUR s DPH

Informácie o produkte

Vhodné pre citlivú, svrbiacu a problematickú pokožku, napr. pri výskyte ekzému, psoriázy, akné a iných kožných ochorení.

Nimbový olej a extrakt z nimbových listov sa po stáročia používal pre zlepšenie kvality a zdravia pokožky. Viac než 80 % prísad v Thera Neem Leaf and Oil Lotion tvoria výťažky z čistých organických certifikovaných nimbových listov, ručne zbieraných rastlín aloe vera a divoko rastúcej nimby. Ďalšími vysoko kvalitnými prísadami sú prírodné oleje a zmäkčovadlá, mierne antioxidanty a hypoalergénne polyméry, ktoré činia naše telové mlieko ľahko a rýchlo vstrebateľné do pokožky.

Vhodné pre citlivú, svrbivú a problematickú pokožku, napríklad pri výskyte ekzému, psoriázy, akné a iných kožných chorôb

  • Priaznivo ovplyvňuje hydratáciu a upokojenie kože,
  • vysoký obsah mastných kyselín napomáha obnoviť vlhkosť a pružnosť pokožky a podporuje obnovu jej prirodzenej rovnováhy,
  • je účinnou súčasťou prevencie i liečby širokej škály kožných ochorení,
  • má omladzujúce účinky, pomáha udržať pokožku vláčnu a pružnú,
  • priaznivo ovplyvňuje produkciu melanínu a podporuje tak zníženie výskytu bielych škvŕn na pokožke spôsobených vitiligom ( porucha pigmentácie)
  • pomáha ničiť baktérie, parazity, plesne a posilňovať imunitný systém pokožky.

Nimbové telové mlieko má antibakteriálne a protizápalové účinky a podporuje upokojenie podráždenej pokožky. Pre ešte lepšie účinky nimby doporučujeme pleť najskôr umyť nimbovým mydlom, aby sa odstránili odumreté bunky, zvláčnila a upokojila pokožka, a potom naniesť nimbovej telové mlieko.

Krajina pôvodu: USA

Značka: ORGANIX

Zloženie

Melia Azadirachta (Extract of Certified Organic Neem Leaf), Helianthus Annus (High Oleic Sunflower Oil), Barbadensis Miller (Hand - Fileted Aloe Vera Gel), Glycerin (Vegetable Source), Simondsia Chinensis (Jojoba Oil), Melia Azadirachta (Wild - Crafted Neem Oil), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycine Soya (Soya Bean Oil), Phenoxyethanol and Caprylyl Glycol, Tocopferol (Vitamin E), Parfum (Grapefruit Fragnance Natural Source), Sodium Acrylates Copolymer.

Doporučené dávkovanie

Pre ešte lepšie účinky nimby doporučujeme pleť najskôr umyť nimbovým mydlom, aby sa odstránili odumreté bunky, zvláčnila a upokojila pokožka, a potom naniesť nimbové telové mlieko.

Bude poštovné zdarma?

Pri nákupe tovaru od tohto dodávateľa v hodnote nad  50.00 € poštovné NEPLATÍTE!

hore